Skup Komputerów

 

Skupujemy uszkodzone oraz sprawne notebooki, Jeżeli twój komputer nie daje się naprawić bądź nie masz na to czasu ani ochoty lub po prostu ci się znudził skontaktuj się z nami

 

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie dokładnego opisu oraz zdjęć na mail. Postaramy się wycenić dokładnie sprzęt, jeśli cena będzie Państwa satysfakcjonować prosimy o kontakt.


Tel. kom.  793 593 590


Procedura skupu:

 • Przy spotkaniu szybko sprawdzam sprzęt
 • Po sprawdzeniu sprzedający dostaje natychmiast gotówkę

  Jesteś z poza  Warszawy?
  Osoby z poza Warszawy, które chciałyby sprzedać sprzęt ale nie mają jak dojechać  proszone są o wysłanie dokładnego opisu  na mail.
  Ja ze swojej strony postaram się wycenić dokładnie sprzęt, jeśli cena będzie Państwa satysfakcjonować należy wysłać sprzęt do mnie na swój koszt wraz z dołączoną umową.  Po dokładnym sprawdzeniu sprzętu kontaktuję się z Państwem po czym przelewam pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Jeśli sprzęt nie będzie zgodny ze wcześniejszym opisem, zaproponuję inną cenę, jeśli nowa cena Państwa nie będzie satysfakcjonować odsyłam sprzęt na Państwa koszt.

  Dane do wysyłki:
  MTECH - Komputery
  ul. Kordeckiego 79
  04-355 Warszawa  UWAGA:
 • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
 • Nie odkupuję sprzętu : z usuniętymi lub zamienionymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi